Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Vriendschap en loslaten

Voor veel lezers zullen de gebeurtenissen in ‘Het Baltisch Station’ van Thomas Heerma van Voss herkenbaar zijn. In dit deel van de serie spoorslag reist de auteur van Amsterdam naar Tallinn. Tijdens deze reis komen naast het onderweg zijn ook thema’s aan bod zoals relaties, vriendschap loslaten en verandering. Het verslag is toegankelijk en is beeldend ook erg sterk. De lezer zal het verhaal als een film voor zich zien en intens genieten van deze intrigerende reis. En zo wordt ‘Het Baltisch Station’ voor mij door de herkenbaarheid van bepaalde reismomenten, de thematiek en de toegankelijke, beeldende schrijfstijl een feest om te lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Visser, Smits, Grintjes, Wanders &co.

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.