Meer dan 6,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Niet helemaal overtuig(en)d

wendyvd 18 januari 2025
De nomade gaat over Olga, een journaliste, die op een dag ontdekt dat ze niet is wie ze altijd dacht te zijn. Ze gaat daarom op zoek naar haar verleden, en door een ongelukkig toeval is ze getuige van de kaping van een vliegtuig, en raakt ze aan de praat met de man voor wie de kaping in scène gezet is. Hierdoor is haar leven bedreigd, al is dit voor haar niet meteen duidelijk.
Op haar zoektocht naar zichzelf komt ze verschillende personen tegen die tipjes van de sluier oplichten.

Anya Niewierra heeft duidelijk veel research gedaan naar grensbewoners. De feitelijke informatie in het boek lijkt accuraat. Aan de andere kant is al die informatie soms ook verwarrend, omdat het geen gemakkelijke geschiedenis is. Ook was het niet altijd gemakkelijk om de verschillende personen uit elkaar te houden, al vielen op het einde de puzzelstukjes wel in elkaar.

Ik ben fan van Het dossier en De nomade, dit boek vond ik de minste die ik van Anya Niewierra gelezen heb. Het is zeker geen slecht boek, maar in vergelijking met de andere kan ik niet anders dan ´maar’ drie sterren geven. Misschien beginnen de boeken ook wat op elkaar te lijken qua opbouw, al is de achterliggende geschiedenis altijd anders (en boeiend). Daardoor ben ik me misschien ook wat beginnen ergeren aan de schrijfstijl, die niet echt bijzonder is (maar die in eerdere boeken werd opgevangen door het verhaal, waardoor ik meer werd meegesleept).

Reageer op deze recensie

Meer recensies van wendyvd