Je zoekt de naam op in de zoekbalk , en klikt op zoeken naar leden... en voila :)
Daar moet je ze dan kunnen vinden
Als je de naam niet weet ...euh...dat laat ik even aan anderen over 🤔
Om te beginnen zou je je profiel kunnen invullen. Dit betekent iets over jezelf vertellen, je leeftijd, je boekvoorkeuren, de genres, en dergelijke. En verder wat je maar wilt, dat is gewoon persoonlijk. Kijk op andere (ingevulde) profielen om een beeld te krijgen en wat jou past. Het helpt wel, een goed ingevuld profiel.
Je hebt aangegeven welke 15 boeken je hebt gelezen, en het boek dat je aan het lezen bent. Dit geeft al goed je smaak aan, maar misschien is er meer?
Verder maak je sneller vrienden door voor jou interessante artikelen, blogs, boekrecensies en dergelijke te lezen en daar bijvoorbeeld een reactie op te geven. Er zijn dagelijks nieuwe thema's, recensies, uitdagingen, enzovoorts. Door actief te (re)ageren leren de lezers je hier kennen en bouw je langzaamaan gelijkgestemde contacten op.
Er is op Hebban ontzettend veel te doen, te lezen, te leren, en te contacten. Er is voor nieuwkomers ook een Quick Tour beschikbaar. Misschien heb je daar nog iets aan?
https://www.hebban.nl/quick-tour
Je bent in ieder geval al goed begonnen door hier een reactie te plaatsen! 🔝
Het is geen facebook of X , het lijkt hier meer op het echte leven, er is geen knopje (als op LT) om iemand als vriend uit te nodigen.
Je kunt wel leden gaan volgen die je interessant lijken door op 'volgen' onder hun avatar te klikken, dan kijkt iemand vaak terug naar wie jij bent, maar dan mag er inderdaad zoals Anneke zegt wel meer te zien zijn dan nu op jouw profiel.
Ik weet de vraag eigenlijk niet zo goed te plaatsen. Ik ga ervan uit dat je wil weten hoe je hier op Hebban tot een vriendschap komt maar het kan ook algemener zijn of specifieker.
Zou je je vraag kunnen toelichten? Een instant recept voor vriendschap is er geloof ik niet..